Portal iKnowledge

TADBIR URUS KNOWLEDGE MANAGEMENT (KM)
SENARAI AHLI JAWATANKUASA INDUK KNOWLEDGE MANAGEMENT (KM) JANM
NAMA KEAHLIAN BAHAGIAN ALAMAT E-MEL NO. TEL
Sarimah binti Husain TETAP BPOPA sarimah.husain@anm.gov.my 03-8882 1545
Muniandy a/l Govindasamy TETAP BKP andy@anm.gov.my 03-8886 9527
Rozaimi bin Idris TETAP BPOPP rozaimi@anm.gov.my 03-8882 1626
Nor Yati binti Ahmad TETAP PPPA noryati.ahmad@anm.gov.my 03-8882 1014
Noorlida binti Mohd Khalid TETAP BPAD noorlida@anm.gov.my 03-8886 9501
Hanita binti Bunjari TETAP BPTM hanita@anm.gov.my 03-8882 1377
Zainani binti Jusoh TETAP BA MOF zainani.jusoh@anm.gov.my 03-8882 1721
Ayub bin Haji Zaidin TETAP BWTD ayub@anm.gov.my 03-8000 8601
Zaharin bin Othman TETAP BPPP zaharin@anm.gov.my 03-8882 1028
Hawariah binti Idris TETAP IPN hawariah@anm.gov.my 03-3217 2001
Mohd Sabree bin Yaakub GANTI BPOPA sabree@anm.gov.my 03-8882 1522
Mohamad Nor Azam Bin Sabtu GANTI BKP azam@anm.gov.my 03-8886 9536
Mohd Azizi Bin Mohd Aspar GANTI BPOPP azizi.aspar@anm.gov.my 03-8882 1334
Nor Rosita binti Idris GANTI PPPA rosita@anm.gov.my 03-8882 1385
Azli bin Ali GANTI BPAD azli@anm.gov.my 03-8886 9520
Noor Azimah binti Md Nor GANTI BPTM noorazimah@anm.gov.my 03-8882 1122
Ramsiah binti Ismail GANTI BA MOF ramsiah.ismail@anm.gov.my 03-8882 1767
Haliza binti Hashim GANTI BWTD haliza.hashim@anm.gov.my 03-8000 8603
Noorhaslenda binti Abdullah GANTI BPPP lenda.abdullah@anm.gov.my 03-8882 1034
Nuradilah binti Abdul Rahman GANTI IPN adilah.rahman@anm.gov.my 03-3217 2004

 

SENARAI AHLI JAWATANKUASA KERJA BAHAGIAN KNOWLEDGE MANAGEMENT (KM) JANM

NAMA KEAHLIAN BAHAGIAN ALAMAT E-MEL NO. TEL
Masni Aryanti binti Mohamed Amin TETAP BPOPA masni.aryanti@anm.gov.my 03-8882 1397
Mohammad Faizal Bin Md Fadil TETAP BKP faizal.fadil@anm.gov.my 03-8886 9512
Yusmaria binti Mohd Soludi TETAP BPOPP yusmaria.soludi@anm.gov.my 03-8882 1623
Kosong TETAP PPPA - -
Fairuzah binti Saad TETAP BPAD fairuzah@anm.gov.my 03-8886 9744
Saleh bin Hashim TETAP BPTM saleh.hashim@anm.gov.my 03-8882 1422
 Kosong TETAP BA MOF - -
Sivasubramaniam A/l Pothras @ Botharajo TETAP BWTD siva.pothras@anm.gov.my 03-8000 8715
Rosnani binti Mohamad@Ahmad TETAP BPPP rosnani.mohamad@anm.gov.my 03-8882 1035
Nor Azeema binti Omar TETAP IPN azeema.omar@anm.gov.my 03-8324 4406
Norhidayah binti Ibrahim GANTI BPOPA norhidayah.ibrahim@anm.gov.my 03-8882 1543
Noor Azila Bt Md Nor GANTI BKP nazila@anm.gov.my 03-8886 9680
Suraya binti Osman GANTI BPOPP suraya.osman@anm.gov.my 03-8882 1627
Norulhuda binti Ab Hafidz GANTI PPPA norul@anm.gov.my 03-8882 1215
Khusyairi Fadhli bin Sharuddin GANTI BPAD khus@anm.gov.my 03-8886 9523
Nurul Sharain binti Kamarudin GANTI BPTM nrsharain@anm.gov.my 03-8882 1341
Nor Baizura binti Jamal GANTI BA MOF baizura.jamal@anm.gov.my 03-8882 1737
 Kosong GANTI BWTD - -
Nuramirah binti Ruzalli GANTI BPPP nuramirah.ruzalli@anm.gov.my 03-8882 1183
Sulaiman bin Sirad GANTI IPN sulaiman.sirad@anm.gov.my 03-3217 2061

 

NAMA KEAHLIAN NEGERI/ CAWANGAN ALAMAT E-MEL NO. TEL
Rosliah Sigoh TETAP JANM Negeri Sabah rosliahs@anm.gov.my 088-324898
Siti Zainab binti Ismail TETAP JANM Negeri Sarawak ctzainab.ismail@anm.gov.my 082-524524
Aris bin Isa TETAP JANM Negeri Kelantan aris.isa@anm.gov.my 09-7460214
Lau Kar Who TETAP JANM Negeri Pahang laukw@anm.gov.my 09-5915088
Mayasari binti Dahlan TETAP JANM Negeri Kedah mayasari@anm.gov.my 04-7001181
Khairuddin bin Mohd Ariffin TETAP JANM Negeri Perak khairuddin.ma@anm.gov.my 05-2462103
Nor Zorita binti Zokarphy TETAP JANM Negeri Johor norzorita.zorkarphy@anm.gov.my 019-5637170
Norsuziyana Binti Kuteri TETAP JANM Negeri Selangor norsuziyana@anm.gov.my 03-55205205
Norhafizah binti Abd Rahman TETAP JANM Negeri Terengganu nhafizah.rahman@anm.gov.my 011-10606345
Noor Azura Binti Mohd Azhar TETAP JANM Negeri Sembilan azura.azhar@anm.gov.my 06-7686815
Norhaida binti Yahaya TETAP JANM Negeri Pulau Pinang haida.yahaya@anm.gov.my 04-2555541
Nazli @ Fazli binti Ahmad @ Zainal TETAP JANM Negeri Perlis fazlina.zainal@anm.gov.my 012-2322140
Zuriah binti Said TETAP JANM Negeri Melaka zuriah.said@anm.gov.my 06-2895010
Rubin bin Dunggil @ Dungil TETAP JANM Cawangan Wilayah Persekutuan Labuan rubin.d@anm.gov.my 087-414255
Kosong TETAP JANM Cawangan Sandakan - -
George anak Jago TETAP JANM Cawangan Sibu georgjago.sbu@anm.gov.my 019-8596965
Fatimah binti Ahmat TETAP JANM Cawangan Miri fatimah.ahmat@anm.gov.my 085-442185
Patrick Loo TETAP JANM Cawangan Keningau patrick.loo@anm.gov.my 087-331245
Hasnita binti Saung TETAP JANM Cawangan Tawau hasnita@anm.gov.my 089-775620
Hasanah binti Abdul Rahman TETAP JANM Cawangan Sri Aman hasanah.ar@anm.gov.my 083-324201
Ling Syau Fen TETAP JANM Cawangan Sarikei syaufen.ling@anm.gov.my 084-654032
Hazmi bin Jahuni TETAP JANM Cawangan Bintulu hazmi.jahuni@anm.gov.my 019-8543012
Dymas binti Asa TETAP JANM Cawangan Limbang dymas.asa@anm.gov.my 019-8066044
Victor Ong Wei Chuan TETAP JANM Cawangan Kapit victor@anm.gov.my 084-796382
Noor Hafizah binti Ahmad GANTI JANM Negeri Sabah hafizah.ahmad@anm.gov.my 088-324891
Fadziana binti Putit GANTI JANM Negeri Sarawak fadziana.putit@anm.gov.my 082-524524
Sariyati binti Che Noh GANTI JANM Negeri Kelantan sariyati@anm.gov.my 09-4760236
Noor Hidayu binti Ngah GANTI JANM Negeri Pahang hidayu.ngah@anm.gov.my 09-5915075
Yuhana binti Salleh GANTI JANM Negeri Kedah youna@anm.gov.my 04-7001137
Zulkhair bin Mohd Zain GANTI JANM Negeri Perak zulkhair.zain@anm.gov.my 05-2462141
Najua Hani binti Abdul Manaf GANTI JANM Negeri Perak najuahani.manaf@anm.gov.my 05-2462131
Azrulrazi bin Mohd Amin GANTI JANM Negeri Johor azrul.amin@anm.gov.my 016-7402285
Kosong GANTI JANM Negeri Selangor - -
Hamidah binti Abdul Halim GANTI JANM Negeri Terengganu hamidah.halim@anm.gov.my; 019-9181936
Junaida binti Jamaludin GANTI JANM Negeri Sembilan junaidajamaludin@anm.gov.my 06-7686851
Maizatul Masni binti Mokhtar GANTI JANM Negeri Pulau Pinang maizatl.masni@anm.gov.my 04-2555522
Siti Fairuz binti Saidin GANTI JANM Negeri Perlis fairuz.saidin@anm.gov.my 012-4293504
Nur Hartatie Azira binti Azizan GANTI JANM Negeri Melaka hartatie.azizan@anm.gov.my 06-2895005
Jeeniel bin Sabanting GANTI JANM Cawangan Wilayah Persekutuan Labuan jeeniel.sabanting@anm.gov.my 087-414255
Patmah @ Munirah binti Ahmad GANTI JANM Cawangan Sandakan patmah.ahmad@anm.gov.my 016-8126994
Precillia binti Mojiun GANTI JANM Cawangan Sibu precillia.mojiun@anm.gov.my 138007881
Norlia binti Norni GANTI JANM Cawangan Miri norlia.norni@anm.gov.my 085-442183
Afflicia Soudi Andang GANTI JANM Cawangan Keningau afflicia.soudi@anm.gov.my 087-331245
Marini binti Salama GANTI JANM Cawangan Tawau marini.salama@anm.gov.my 089-775620
Dayang Nur Azreen binti Awg Azit GANTI JANM Cawangan Sri Aman dygazreen.azit@anm.gov.my 083-326645
Puteri Rabiatuladawiyah binti Kamurudin GANTI JANM Cawangan Sarikei puteri.kamurudin@anm.gov.my 084-654032
Ngu Ping Ping GANTI JANM Cawangan Bintulu nguping@anm.gov.my 168096497
Nur Zahirah binti Yusuf GANTI JANM Cawangan Limbang nurzahirah.yusuf@anm.gov.my 012-8717414
Hellen Anak Mayau GANTI JANM Cawangan Kapit helen.mayau@anm.gov.my 084-796382